Kontakt

PHU SUPON Silesia Sp. z o.o.

40-373 Katowice
ul. Wiosny Ludów 91

tel. 32 60 400 60
fax 32 60 400 61
suponsilesia@suponsilesia.pl

NIP 9542821040
REGON 387617433
KRS 0000870189

Masz pytanie?

* Pole wymagane

Dział Handlowy

Małgorzata Otrzonsek

Dyrektor handlowy / Prokurent
502 537 766
m.otrzonsek@suponsilesia.pl

Piotr Ścierski

Kierownik Działu Zakupów
502 537 722
p.scierski@suponsilesia.pl

Agata Sawin

Doradca handlowy
502 537 862
a.sawin@suponsilesia.pl

Joanna Michalik

Doradca handlowy
505 507 196
j.michalik@suponsilesia.pl

Agnieszka Wurcel

Doradca handlowy
502 537 788
a.wurcel@suponsilesia.pl

Dawid Nocoń

Doradca Handlowy
505 507 180
d.nocon@suponsilesia.pl

Kamil Chudy

Doradca handlowy
504 244 634
k.chudy@suponsilesia.pl

Sonia Debski – Guzy

Doradca handlowy
505 009 336
s.debski-guzy@suponsilesia.pl

Ewa Papuga

Menedżer Sprzedaży
505 507 204
e.papuga@suponsilesia.pl

Dział usług PPOŻ

Sylwester Babczyński

Dyrektor Realizacji Inwestycji / Prokurent
505 507 191
s.babczynski@suponsilesia.pl

Andrzej Bartula

Kierownik usług
502 537 560
a.bartula@suponsilesia.pl

Piotr Jersak

Specjalista d/s systemów przeciwpożarowych
502 537 539
p.jersak@suponsilesia.pl

Bogusław Orciuch

Konserwator
505 507 187
b.orciuch@suponsilesia.pl

Księgowość

Lucyna Chudy

Księgowa
32 60 400 69
l.chudy@suponsilesia.pl

Jolanta Chęcińska

Księgowa
32 60 400 69
j.checinska@suponsilesia.pl

Zarząd

Elżbieta Postrach

Prezes zarządu
32 60 400 60
e.postrach@suponsilesia.pl